4.Kolo

The Penguins 6:5 XXL 2-1 Věčná žízeň FC VET 17:45 Pankrác

Góly : Bareš, Němec

Účast : Kasa, Boubín M.,Němec, Schiller,Purš,Bareš

Tak ani ve třetím kole jsme neutrpěli bodovou ztrátu, i když moc optimismu před zápasem jsme mít nemohli. Na listině zraněných totiž zůstal Pešta a kvůli pracovnímu vytížení se nemohli zúčastnit Csemi a na poslední chvíli se omlouvající Ševčík. Zápas začal také bez Bareše, který dorazil po 10.min hry. Nutno říci že jsme ani v oslabení soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili. Fotbalová kvalita byla na naší straně, což se potvrdilo při našich obou gólech, zvláště druhá trefa po ose Kasa-Němec-Boubín-Němec budila dojem brazilské samby. Bohužel několik dalších slibných příležitostí jsme nevyužilia, a tak když soupeř minut před koncem povedenou střelou zahrál 2X na housle a snížil, jsme se museli o vítezství rvát a nakonec ho udrželi. Zvláštní uznání a poděkování patří J.Němcovi, který ač s bolavým lýtkem neúnavně bojoval o každý míč a svůj obětavý výkon korunoval nádherným gólem. Děkuji i všem ostatním za odvedenou práci.

3.Kolo

The Penguins 6:5 XXL 7-3 Šajtle s.r.o. VET, 20:00 Tempo

góly : 2X Bareš, 2X Ševčík, Němec, Schiller, Boubín M.

Účast : Kasa,Pešta,Boubín M.,Němec,Schiller,Purš,Ševčík,Bareš

Utkání bylo od začátku naší režii. velice rychle jsme šli do vedení a náskok jsme stále zvyšovali, což nás uspokojilo natolik, že jsme nechali soupeře snížit na 3:2. Byl to i důsledek neproměňování šancí, kterých jsme měli opravdu hodně naštěstí jsme se včas probrali a začalo nám to tam opět padat. Nutno říci že na některé akce se dalo opravdu dívat. Stínem zápasu snad jen bylo brzké zranění (lýtkový sval) Pešty a také odstoupení Němce (křeče ve stehně) ve druhé půli. Jenom si můžeme přát aby taková "úmrtnost" našich hráčů nepokračovala i v dalších zápasech. Zraněným přejeme brzké uzdravení a ostatním aby jim vydržela střelecká forma a radost ze hry.