2009,5.I

The Penguins 6:5B 3-1 1FP Praha

Tak tu máme poslední kolo které rozhodne jestli postoupíme či nikoliv... Tabulkově jsme byli sice první ale naše pozice nebyla zrovna růžová. Páč při remíze či prohře by jsme museli čekat na výsledky Paraguaye a Hustece.. Do posledního zápasu přijela i posila z "Vítkovic" Rosťa martínek který odejrál coulou minulou sezónu..A jak se ukázalo jeho pomoc se nám hodila... Začalo se opatrně na obou stranách pouze ojedinělé střely chytali oba brankáři.. V 7.min se dostal do šance D.Dušek ale nepotrestal nepozornost hostujícího týmu.. A taki se ujala šance až v 11min. kdy pěkně zakombinoval B.Pixa a D.Dušek a i s pomocí hostujícího týmu dáváme branku na 1-0. to vneslo do našich řad uklidnění a když se zranil i nejlepší hráč 1FP bylo to s týmem 1FP dost špatné.. Běžela 15.min kdy na po pěkné kombinaci opět pálí D.Dušek ale brankář 1FP skvěle kryje.. O 4.min bylo už lépe kdy se k míči dostal R.Schiller posunul na B.Pixu který předložil finální nahrávku D.Duška který se tentokrát nemýlil 2-0 19.min . Vše hrálo v náš prospěch a i když 1FP vyráželo k ojedinělým brejkům tak skvěle chytající brankář M.Dvonč vše chytal. Ve 22.min přišla chvilka R.Martínka který obešel 2 obránce 1FP a krásnou střelou uklízí míč k levé tyči. 3-0!!!  poločas 3-0. Jediná taktika na druhou půli byla nepolevit v tempu a nepustit 1FP do hry.. To se poměrně dařilo a 1FP začal čím dál více vytahovat beky vpřed což vedlo k přečíslení našeho týmu.Bohužel jsme nezakončovali a hráli vše až do "kuchyně"

The Penguins 6:5B 2-2 Sokol Vysočany C

Je tu 10-té kolo a ním i možnost postupu do čtvrté ligy.. Čekal nás ale nelehký úkol. Proti momentálně nejlepší obraně naší ligy se prosadit a rozhodnout v postup před posledním kolem i na nepopulárním hřišti ve Vysočanech... Tentokrát nám vyšel výborně vstup do utkání kdy jsme nepustili soupeře k míče a tlačili se hodně do výhodných situací... A když ve druhé minutě našel krásnou nahrávkou R.Boubín D.Duška vedli jsme 1-0. Všechno hrálo v náš prospěch ale smůla teprve měla přijít... Do další slibné šance se dostal s chutí hrající R.Boubín ale míč se mu zamotal pod nohy a nedokázal tak překonat brankáře Sokola.. Poté brankář Sokola vytěsnil na tyč i slibnou střelu M.Boubína ml. a tzv. "tyčková" se mohla rozjet... V 22.min jsme šli v přečíslení 3 na 1 obránce ale bohužel R.Boubín nenahrál dobře a tak tu byla stejná situace na druhé straně ale s tím výsledkem že se Vysočanům podařilo vyrovnat na 1-1. Soupeř byl tím pádem na koni a dost nás zatlačil do této chvíle nás držel ještě brankář M.Dvonč. A když se těsně před půlí neujala ani střela B.Pixy která skončila mimo poločas skončil 1-1. Do druhé půle obě mužstva nastupovala od "nuly". první velikou šanci měl H.Purš kterého vyslal F.Boubín vtáří v tvář brankáři Sokola a nedal. Poté se H.Purš ocitnul sám před brankářem Sokola podruhé - tyč.. Do další velké šance se dostal po přihrávce B.Pixy F.Boubín který stál také tváří v tvář brankáři Sokola - tyč. Bohužel se nám nedařilo překonat brankáře Sokola a tak jsme se spíše báli rychlých protiútoků Sokola který byli více a více nebezpečné... Zápas sechýlil ke konci zbývala poslední desetiminutovka když B.Pixa krásně prostřelil brankáře Sokola z otočky 2-1 51.min. Vše jsme měli ve vlastních rukou a už jsme se viděli ve čtvrté lize a jak už jsem zmiňoval chvíle M.Dvonče přišla nyní. Po zpětné nahrávce D.Duška dozádu si M.Dvonč zpracovával míč hlavou a bylo hnedka zle..Útočník Sokola se zmocnil míče a jenom o centimetry netrefil naší prázdnou branku. Ani toto varování nevzal M.Dvonč na vědomí a hnedka o 2.min později se opakovala podobná situace tentokrát mu šla přihrávka přímo k noze ale náš brankář špatně zpracoval míč a trefil útočníka Sokola 2-2 54.min. A bylo zle hlavně od "koučů" L.Pešty a M.Boubína st. ... Teď jsme se báli o pouhý bod páč Sokol nutno říct byl lepší a tvořil si slibné šance. Trvalo cca 4.min než se náš tým z akového gólu vyrovnal a 3.min před koncem jsme vytvořili nejhezčí akci utkání kdy po kombinaci Dušek-Pixa-Boubín ml. byl na konci R.Schiller kterého fantasticky vychytal brankář Sokola. Bylo to nahoru dolů a oba týmy chtěli 2 body běžela poslední minuta a ze souboje se odrazil míč k M.Boubínu ml. který jako v prvním polačase vypálil pohlednou střelu která skončila na tyčce. Tak jsme završili utkání plných tyčí... Nakonec 2-2 byl i dobrý výsledek páč jsme mohli ke konci i dostat a odejít s nulou... Co k utkání říct?? Bohužel jsme prohráli kvůli nedodržení dosciplíny tak se o postup budeme muset poprat ještě v posledním kole s 1.FP Praha... Všem klukům dík za výkon. Snad si tu smůlu teď vybral i náš brankář.. ( viď Mildo...??!! ) A do příště více štěstíčka...:)))

The Penguins 6:5B 3-1 Stýbla Ďáblic

Tak máme 3.kola do konce sezóny a poměrně našlapanou tabulku kde se o postup poperou nejspíše 4 týmy... Dnes nás čekal tým Stýbla Ďáblic který okupoval spodní příčky naší tabulky a tak jsme věděli že se o body budou chtít poprat... Zápas začal poměrně opatrně, Stýbla proti nám hrála v pěti v zadu a tak nebylo vůbec jednoduché se dostat do zakončení.. Do první větší šance se ze strany dostal F.Boubín bouhužel trefil pouze brankáře, asi o 4.min později ukličkoval obranu Ďáblic D.Dušek,ale také se mu nepodařilo překonat brankáře a tak Ďáblice nabrali i trošku sebevědomí a postupně se dostávali před naší branku, kde ale úřadoval M.Dvonč který po jedný z akcí výborně vychytal nájezd Ďáblic... A jak to tak býva "nedáš dostaneš" po pěkné kombinaci B.Pixy a D.Duška právě David dává na 1-0.. Vedli jsme vypadalo to velmi slibně Ďáblice se začli tlačit po této brance ještě více vpřed což nám vyhovovalo...Nutno říci že brankář Ďáblic chytal exelentně a držel svůj tým od přídělu...Půle 1-0. Do druhé půle jsme opět nastoupili s tím že musíme chytnou žačátek což se nám podařilo.. Bohužel Ďáblice hrozily nejvíce z trestných kopů nebo rohů a právě z jednoho rohu kdy se nedohodl R.Schiller a M.Dvonč jsme dostali branku od hráče který ho zahrával...tragédie... Náš tým to ale nepoložilo naopak jsme začali více běhat a napadat což neslo i ovoce...A když R.Boubín vyslal skvělou přihrávkou H.Purše který se sám řítil na branku, ale nepodařilo se mu přehodit brankáře věděli jsme že to půjde... A tak se nalilo na stranu Penguins i trošku toho štěstíčka když B.Pixa z cca 14m vypálil před brankou clonil D.Dušek a míč se odrazil od jedné tyčky k druhé tyčce a za brankovou čáru 2-1... Nic nebylo ale hotovo!!! Ďáblice vytáhli svého vysokého beka do útoku což neslo i šance které ale likvidoval M.Dvonč... 8.min před koncem se do šance dostal i M.Ševčík který ale také nedokázal překonat brankáře Ďáblic. A tak na řadu příslo "Duo" F.Boubín-M.Boubín ml, R.schiller vykopává míč letí na F.Boubína který sklepává M.boubínovi ml. a ten z "voleje" z dobrých 9m, propaluje brankáře a upevňuje vedení 3-1.. Tak skončil i zápas nutno podat že Ďáblice podali dobrý výkon a ve srovnání s jinými celky bych řekl že si nezaslouží být na sestupujících pozicích. Teď ale k našemu mužstvu-> Podali jsme slušný standart a vyvarovali se i řečí, jsou 2 kola do konce a jsme první!!! Máme vše ve vlastních rukou. Pokud by se nám podařilo porazit vysočany tak by jsme byli "jednou nohou" ve čtvrté lize... Všem klukům díky za disciplinovaný výkon a dvoum bodům... :))

The Penguins 6:5B 2-2 Puk PFC

Je tu osmý zápas pro náš tým poměrně důležitý z hlediska dalšího vývoje v tabulce... Puk od začátku se na nás hodně namáčkl a dostával se ke střelám které dost hrozily... Na naší straně také přicházeli šance ale většina neprošla až k brance Puku... A tak přišel trest kdy po pěkné kombinaci Puku jejich útočník spíše nepovedenou střelou zakončil a náš brankář pustil míč mezi nohy 0-1. na naše kopačky se dostavila poměrně křeč a jako s Paraguay jsme prohrávali... Co s tím? Začli jsme lépe kombinovat, ale k většímu ohrožení branky to nevedlo a když těsně před půlí chyboval náš střední obránce přes kterého pohodlně přešel útočník Puku tak bylo zle 0-2. Poločas..  Co na to říci?? Je pravda že nás Puk hodně zaskočil a oprávněně vedl.. První půle až na pár okamžiků se nehrála až tak tvrdě, tvrdost měla teprve přijít... A opět začátek druhé půle, nenechali jsme Puku ani trochu místa a přinášelo to ovoce více příležitostí zakončovat ze slibných situací.. Nastřelili jsme i 2 tyče a minuly prázdnou branku a tak to vzal na sebe náš tahou B.Pixa který propálil brankáře a snížil na 1-2...To byla voda na náš mlýn... Bohužel čas neúprosně utíkal a Puk stále vedl. Neujal se ani trestný kop z cca 7-8m který zahrávali B.Pixa a D.Dušek. Ujala se akce až 6min před koncem kdyz opět po akci B.Pixy se natlačil před brankáře F.Boubín a dostal míč za brankovou čáru 2-2. Puk to trošku neunesl s nervy (nadávky...) . do konce tedy zbývalo 6.min a jak bylo vidět tak oba týmy chtěli vyhrát a tlačili se vpřed Puk nám dal břevno a my jim tyč nakonec zápas skončil poměrně zaslouženou remízou... Bohužel vyhrál Hustec na kterého máme už jenom bod náskok, ale zasenepochopitelně prohrála Paraguay..Čelo je tedy dost zamotané a my nesmíme ztrácet body...Všem klukům díky za předvedený výkon a bojovnost až do konce utkání... :))

The Penguins 6:5B 2-2 Paraguay

A je tu lámání chleba. jak je vidět hosté se i na nás sešli ve velice hojném počtu, to slibovalo fyzicky náročné utkání.. Byli jsme zvědavy co na nás tým Paraguaye "vybalí"...Začalo se celkem opatrně a šance se rodily zcela vyjimečně a i když jsme měli míč na svých kopačkách tak spíše hrozila Paraguay která využívala okýnek v naší obraně a né příliš jistého našeho brankáře naštěstí se jí nedařilo proměňovat slibné šance a tak jsme se do zajímavých šancí dostávaly i my.. Ale dobře chytající brankář střeli vyrážel a když už to nevyrazil on tak obránci Paraguaye který míč nepouštěli před svého brankáře... Bohužel před poločasem přišla na naší straně chybička a po pravé straně utekl hráč hostí který hooodně sťastně prostřelil M.Dvonče kterýho zostudil "housličkama"... Jak bylo vidět tak nás to dost rozhodilo a najednou se na náš tým valil jeden útok za druhým a spíše neschopnost Paraguayských útočníků nás držela nad vodou.. Těsně před poločasem opět zachyboval M.Dvonč a "trenér" M.Boubín st. který zaskočil za Láďu Peštu už musel rázně zasáhnout a jak se říká seřvat našeho brankáře na tři doby... poločas 0-1 v náš neprospěch. O poločase jsme si řekli jak by jsme to měli hrát zkusit zvrátit nepříznivý výsledek...To se nám podařilo když při závaru před brankou Paraguaye bojovali B.Pixa a F.Boubín a přávě B.Pixa z otočky prostřelil brankáře 1-1. Tentokrát jsme byli na koni my ale jako Paraguay v první půli se nám nedařilo proměňovat slibně vyhlížející šance... Když se neujala akce D.Duška kterou zlikvidoval brankář, nebo trestný kop B.Pixy při kterém orazítkoval břevno tak přišel trest v podobě branky Paraguaye. Bohužel přišel 6min. před koncem kdy po střetu ve středu hřiště zůstal ležet R.Boubín a hosté tak v přečíslení překonávají našeho brankáře po druhé... Nutno podotknout že M.Dvonč zachytal v druhé půli naprosto výborně a podržel nás.. Bohužel ale prohráváme 1-2... Náš tým vrh všechny síly do útoku a jako s Erkem Kbely to přineslo ovoce... Po pravé straně se utrhl R.Schiller a z úhlu vypálil na branku kde se míč odrazil od tyčky do brankářových zad a od nich do sítě..2-2 Oba týmy pak ještě chtěli strhnout vítězství na svou stranu...Utkání tak skončilo 2-2 nutno říci že to byl opravdu těžký zápas kde oba týmy se vydali na dno svých sil... Zápas se odehrál poměrně čistě a tak je to zasloužená remíza obou týmů... Tým Paraguay se hodně přiblížil postupu, na náš tým se začal tlačit Hustec který ztrácí pouhé 2 body...Proto další zápas nesmíme zaváhat..!!! Všem klukům díky za předvedený výkon..

The Penguins 6:5B 5-3 Kikina Bar

Namlsaný náš tým z minulýho týdne se dostavil ve večerních hodinách na zápas do Běchovic proti týmu Kikina Bar. Kikina Bar jako Kerata Chíjos okupují sestupové příčky a tak se od našeho týmu čekalo jasné vítězství. Začalo se v poměrně vysokém tempu a hned od úvodu nenaznačovalo nic tomu že by tým Kikiny okupoval sestupové příčky. M.Dvonč se vyznamenal výborně chycenou střelou v 7.minutě kdy v naší obraně byl zase zmatek a tým Kikiny mohl jít do vedení, nestalo se tak a tak se zase ukázalo "nedáš dostaneš" a tak opět "naše dvojice" Dušek-Pixa zakombinovala a Bohouš bezproblémů dává na 1:0 9.min. Vypadalo to velice slibně ale bohužel jsme branku asi slavili déle než by bylo zvykem a tak přišel trest a v 11.min vyrovnal hráč týmu Kikiny. Tak se začínalo znovu od nuly utkání se hrálo spíše formou brejků páč si oba týmy byli vědomi toho že nesmí inkasovat. V 24.min výborně presoval M.Boubín ml. obehrál obránce a zakončil 2:1 24.min. Naše obrana jen ojediněle vyrážela do protiútoků aby se nestala nějaká chyba a Kikina před poločacem opět nevyrovnala. Kikina se začla hodně tlačit vpřed a to náš tým opět využil ke vstřelení branky kdy se prosadil D.Dušek 3:1 29.min. O poločase vypadalo vše pro náš tým dobře..Ale jak už bývá zvykem tak jsme nezachytily začátek druhé půle a inkasovali 31.min 3:2. Poté náš tým nastřelil i tyč ale nic z toho. Tak jsme v druhé půli spíše bránili hubený výsledek 3:2.. v 39.min jsme zahrávali rohový kop na který si naběhl R.Schiller a z dobrých 15metrů "bombou jako z děla" trefil břevno od kterého se míč odrazil za brankovou čáru 4:2. Bohužel o 3.min později jsme špatně střídali a Kikina toho hnedka využil když rychlý útočník prošel naší obranou a v klidu snížil na 4:3. Tímto gólem se Kikina začala tlačit hodně do šancí ale naše branka odolávala.  Čas byl pro kikinu neúprosný a rychle letěl v 57.min opět D.Dušek po kombinaci s M.Boubínem ml. dává konečný 4gól a upravuje na konečných 4:2. V příštím kole se náš tým střetne s zatím neporaženým týmem Paraguaye a nejspíše se rozhodne o tom jestli budeme bojovat o postup do 4té ligy.. Všem klukům díky.

The Penguins 6:5B 7-0 Kerata Chíjos

Je tu 5té kolo a pro nás veliký otazník jestli s námi něco udělala prohra v minulém kole s Hustecem... Sešli jsme se v hojném počtu, což slibovalo hodně nítlakovou hru.. Bohužel tomu tak nebylo.. Kerata od začátku hrálo hodně zataženě a nám se nedařilo proniknout do koncovky. Když se neujala ani střela D.Duška a B.Pixy začali jsme být hodně pasivní a kerata se začla dostávat do zápasu.. První půle byla hodně z naší strany odfláknutá a nebýt dobrých zákroků M.Dvonče mohli jsme obdržet i nějaké branky.. Půle 0-0. Vypadalo to tak že náš tým je hodně bezradný a trošku se projevila prohra s Hustecem... Do druhé půle jsme pozměnili trošku rozestavení a hnedka to neslo ovoce...Zvýšení pohyb,více tlačení do koncovky a bojovnost. A tak v 36.min se tlačil do koncovky F.Boubín bohužel přestřelil...I když kerata reklamovala ruku rohodčí na to nereágoval a kerata si spíše místo hraní více všímala rozhodčího jak píská utkání... A tak v 38min D.Dušek po individuální akci skóruje a vedeme 1:0.Hned po rozehrání jsme měli další velikou šanci ale bohužel jsme neproměnili a tak v 40.min po kombinaci D.Duška a B.Pixy dává Bohouš krásný druhý gól 2:0.Když po skrumáži si dal vlastní branku hráč Keraty v 45.min bylo hotovo. A tak už se to s Keratu "vezlo".. Z našeho týmu spadla deka a v klidu jsme se dostávali do šancí které jsme dávali. Hnedka o 3.minuty později skóruje D.Dušek 4:0.  V 54.min se prosadil i F.Boubín kdy mu finální přihrávku předložil B.Pixa 5:0. Kerata byla naprosto odevzdaná a do šancí se dostal i M.Boubín st. který ale nepřekonal brankáře hostí a nezvýšil tak skóre. Situace se  opakovala opět o minutu později ale opět M.Boubín st. nevyzrál na brankáře.. A tak se situace chytil M.Ševčík a s jeho ledovým klidem přešel přes obránce a dal branku 58.min 6:0. kerata se spíše už viděla v šatně ale opět míč dostal M.Ševčík od B.Pixy a i když se na něj brankář řítil tak s ledovým klidem zakončil a upravil tak skóre na konečných 7:0.. Opět jsme se dotáhli na vedoucí pozice a snad se bude bojovat opět o postup...

The Penguins 6:5B 2-3 Hustec

Je tu čtvrté kolo 5té ligy a naším dalším soupeřem je tým Hustec... Sešli jsme se v celkém hojném počtu 10 hráčů a tak jsme od začátku předpokládali bojovný a fyzicky náročný fotbal... Bohužel tomu bylo jinak hnedka po první akci Hustece jsme inkasovali když jsme nepochopitelně v obraně zaváhali a tím pádem od první minuty prohrávali 0-1. Hned po rozehrání se míče ujal B.Pixa obehrál hráče a narazil si s D.Duškem obešel ze strany i dalšího hráče a nechytatelnou střelou propálil brankáře Hustecu 1-1..Hustecu dorazilo na zápas i početné množství diváků které Hustec hnalo vpřed...poté se rodili šance na obou strananách ale brankáři drželi své týmy ve hře o 2body...Hustec byl první poločas lepším týmem a dost nás tlačil až před vlastního brankáře. vyráželi jsme spíše k brejkům na což jsme moc nebyli zvyklý a tak i naše hra první poločas vypadala... Těsně před poločasem jsme mohli náskok zvýšit ale bohužel D.Duškovi se nepodařilo proměnit po velmi pěkné individuální akci a tak poločas skončil 1-1. Hustec často střídal a tak byli hráči hodně aktivní a jak se později ukázalo byla to hlavní zbraň Hustecu... Do druhé půle jsme nastoupili v poměrně zajímavé sestavě a opět jsme nezachytili začátek a Hustec tvrdě trestal když po dlouhém míči nezachytil R.Schiller a soupeřův útočník se řítil sám na branku a bezproblému zakončil 1-2. Bohužel náš tým si nevzal ponauční a hnedka o minutku později bylo ještě hůře když po rozehrávaném kopu náš brankář nezachytil míč repektivě špatně boxoval a pro útočníka Hustecu nebyl problém skórovat po třetí 1-3!!!!Fanoušci Hustecu byli ve varu.. Až po obdržené třetí brance jsme se vzchopili a bylo to vidět i na hře konečně jsme tým Hustec zatlačili na jejich půli a začali jim vnucovat naši hru. Po střelách hlavně B.Pixy a D.Duška jsme nejvíce ohrozovali branku Hustecu bohužel pro naší smůli jsme spíše trefovali brankáře "a ne a ne" dát branku. Až po akci D.Duška-F.Boubína a na konci byl B.Pixa jsme snížili na 2-3, 45min. Zbývalo 15min do konce a stav byl pro nás stále o gól nepříznivý...Tlačili jsme se hodně do útoku který podporovali hlavně R.Schiller a R.Boubín ale bez výsledku, naopak tým Hustecu vyrážel do rychlých brejků a nebezpečně hrozil!! Do slibné šance se dostal i M.Boubín ml. ale nedokázal překonat brankáře Hustecu.podobně si vedl i F.Boubín který nastřelil tyč a tak jsme prohráli 2-3 po velice bojovném utkání... Nutno říci závěrem že tým Hustecu byl více hladový a bojovnější zápas urvat na svoji stranu a tak se mu to i povedlo, přerušil krásnou serii Penguins a po 19 utkání předvedl Penguins hořkost porážky... Všichni z Penguins udělali ale maximum pro to aby si ze zápasu odnesli alespoň bod. Všem hráčům díky za výkon... :)

Erko Kbely 3-4 The Penguins 6:5B

Náš tým už po druhé za sebou cestoval mimo jeho domácí hřiště a tentokrát to bylo na půdu Kbel které z úvodních dvou zápasů měli 1 bod a nepříznivé skóre 3:8 a tak se dalo čekat že budou chtít proti nám naplno bodovat... Od úvodu zápasu jsme zatlačili Erko Kbely na jejich půli a vysílali jednu střelu za druhou... bohužel většina střel se nevešla do branky Kbel.. A tak po autovém vhazování dostal míč na hlavu M.Boubín ml. a naservíroval míč D.Duškovi který se nemýlil 1-0.. bohužel v podstatě v zápetí z podobné situace tedy z autového vhazování přešel hráč Kbel přes našeho obránce a pohodlně zakončil 1-1... Ve velkém horku měl zápas poměrně vysoké tempo a tak se čekalo kdo odpadne dříve... V 29.min jako už je zvykem vybojoval B.Pixa míč vyvezl a z cca 15m vypálil nechytatelnou bombu která skončila v síťi 2-1... Do druhé půle jsme nastoupili až s ledovým klidem a domácí toho hnedka využili a po chybě obrany vyrovnali na 2-2.. Takže se opět začínalo od začátku. Bohužel náš tým už nebyl tak aktivní jako v první půli a tak se do koncovky více tlačili domací Kbely... Bohužel se nám nedařili proměnovat slibné šance a tak po několika šancí málem přišel trest ale M.Dvonč výborně zachytil pohotovou střelu Kbel.. Ve druhé půli jsme spíše na brejky hráli my... Když po hezké akci trojice Dušek-Pixa-Boubín ml. byl na konci právě Boubín ml. a prostřelil brankáře 3-2 pro Penguins. Ale jak už v zápase je zvykem Kbely se začli s blížícím se koncem tlačit hodně vpřed, ale my jsme nedokázali proměnit velice slibné šance z protiútoků a tak přišel zase trest.. Po dlouhém nákopu obránce Kbel až z vlastní půle propadl míč až za Dvončova záda a Kbely opět vyrovnali... Do konce utkání zbývala cca 1.min a všichni už byli smířeni s remízou... Ale v posledním útoku Penguins kdy se do útoku zapojili i obránci a po tzv. "trmě vrmě" se dostal míč před prázdnou branku Kbel kam ho uklidil D.Dušek a strhl vedení na naší stranu 4-3 60.min. A tak utkání i skončilo Penguins si odváží další moc cenné 2 body z Kbel... Kdy po pěkné kombinační hře obou mužstev nakonec bylo šťastnější mužstvo Penguins... Po 3 zápasech máme plný počet 6 bodů a skóre 11:7... Velikonoční pondělí bylo pro nás příjemnou výjížkou pro 2 body... Všichni hráči si šáhli až na dno svých sil kdy v ukrutném vedru "strhli" vítězství na svou stranu...

Debakl FC 3-4 The Penguins 6:5B

Již před začátkem utkání se vědělo že zápas bude velice vyhecovaný a vyrovnaný...Penguins drží neporazitelnost právě ze 6té ligy kdy 14.9. 2008 naposledy prohráli s Debaklem FC... Začátek zápasu byl opatrný z obou stran a šance se vyskytovali jen zřídka... Až v 15.min kdy výborně zakombinoval D.Dušek a přihrál finální nahrávku F.Boubínovi který propálil brankáře Debaklu a dal tak týmu Penguins vedení 1-0!!! Poté přišli na řadu i Debakl a jejich rychlé brejky který hrozili čím dál více. Až v 28.min opět D.Dušek který hrál výborné utkání vybojoval ve středu hřiště míč obehrál soupeře a prostřelil brankáře 2-0..O poločase panovalo mírné napětí páč jsme věděli že 2-0 není výsledek s kterým by jsme se mohli akorát bránit... Ve 40.min po neshode F.Boubína a R.Schillera v obraně využil zaváhání mladý hráč Debaklu a snížil na 2-1.. Od této chvíle začlo být utkání velice vyhecované kdy hlavně brankář Debaklu nepřestal na adresu penguins furt něco pokřikovat... Penguins dobře bránili a pouštěli se spíše do brejků,tak v 47.min B.Pixa zakombinoval s D.Duškem a pohlednou střelou překonal brankáře Debaklu a zvýšil skóre na 3-1...V tuto chvíli vypadalo že Penguins mají 2body jisté když ještě v 50.min po přihrávce B.Pixy zvýšil parádní střelou M.Boubín ml. skóre na 4-1!!! bohužel závěrečnou "desetiminutovku" si Penguins za rámeček nedají... Hnedka v 52.min snížil po závaru před naší brankou hráč Debaklu na 2-4.. A opět tu byl brankář Debaklu který začal hlasit -> roztrhej te je,zajeď te je,dojížděj souboje a podobně čímž si to Penguins nenechali líbit a utrousili na adresu Debaklu taky pár připomínek... Bohžel v podstatě po rozehrání v 52.min opět závar před naší kasou a sníženo na 3-4... A zápas začal spíše vypadat jako rugby než fotbal... A tak v 58.min kdy po výborné nahrávce od R.Schillera byl likvidujícím zákrokem faulovám F.Boubín a brankář Debaklu obdržel červenou kartu,tedy do branky Debaklu musel jít hráč z pole... Jak se říká konec utkání jsme už ukopali a tak získali velice cenné 2 body z horké půdy Debaklu... Dalo se předpokládat že se bude zápas asi takto vyvíjet i když to nemá ani jeden z týmů zapotřebí...Ale nejvíce zápas ovlivnil brankář Debaklu který nevydržel ani chvilku nic neříkat na adresu Penguins a na konci zápasu si nepodal ani ruce... Potvrdili jsme tak vítězství z prvního kola a po dvou zápasech mamé 4 body a skóre 7:4. Všichni si zaslouží veliké díky za poctivý výkon a udržené nervy...

Atlanta Žižkov 1-3 The Penguins 6:5B

The Penguins nastupují po mnoha letech opět v 5té lize..A tak jsme chtěli hnedka v úvodním zápase bodovat a zjistit jak velká je změna mezi pátou a šestou ligou... Hned od úvodu jsme věděli že to není žádný med ale pořádná jízda...Atlanta na nás poměrně slušně nastoupila a vytvořila si i slibné šance... Přišla 29.min a po hezké akci kdy přihrával Boubín F, skóroval David Dušek... 1-0.. Bohužel za minut bylo vyrovnáno kdy hráč Atlanty prošel naší obranou jako nůž máslem a vyrovnal na 1-1 toto skóre vydrželo i do poločasu... Po poločase jsme trochu změnili taktiku a střídání a hnedka to přineslo ovoce,bohužel se nám nedařilo proměňovat slibné šance. Atlanta hrála spíše na brejky ve druhé půli a nastřelila i jednu tyč.. A tak v 51.min vybojoval B.Pixa na naší půli míč a z cca 15m nechytatelnou "bombou" propálil brankáře Atlanty který do této doby byl k neprostřelení...2-1 51.min Atlanta se vrhla do útoku a nebezpečně hrozila ale náš brankář M.Dvonč držel plný počet bodů na naší straně... V 59.min rozehrával trestný kop na naší polovině R.Schiller a dlouhým nákopem poslal míč před branku Atlanty kde došlo l nedorozumnění mezi bekem a brankářem a tak míč propadl až do sítě 3-1 a 2 body z prvního zápasu byli doma... Atlanta předvedla dobrý výkon a pro srovnání s 6tou ligou by to byl zápas o čelo tabulky... Díky všem klukům za 2 body a odvedenou bojovnost...