2010, 3.D podzim

Souhrn

The Penguins 6:5 B 2-1 Botič FC

Nedělní odpoledne a zápas který nás může udržet ve 3.lize. Před zápas zaujímáme předposledního fleka a tím pádem i jistý pád do hlubin. Ani výhra však stašit nemusí! Fotbalu v Běchovicích nepřál jak terén tak i neúčast jednoho z rozhodčích.My ale věděli že jedině výhra nás udrží ve hře!Od začátku se hodně bojovalo a oba týmy dřeli v touze po vítězství… Bohužel v cca 27.min se zarnil brankář Botiče a musel být střídán! Toho využil bomber B.Pixa který v 30.min propálil brankáře a vedeme 1:0! Bohužel hned po půli kdy nás Botič přečíslila srovnává na 1:1.Poté se hrálo nahoru a dolu až do chvíle kdy po skvělé akci Dušek-Boubín ml. Byl na konci Bohouš a vedeme 2:1!!! Do konce bohužel zbývalo ještě 10.min!Držíme hubený výsledek zuby nehty a když cca 5.min před koncem Bohouš přehazuje brankáře Botiče a ten míč chytá rukou mimo vápno jde Botič do čtyřech! To už jsme zvládli! Čekáme na ostatní výsledky a ty jsou nám nakloněny!Utíkáme tak hrobníkovi z lopaty a jsme stále součástí 3.ligy!

Bohemia Roztyly 2-1 The Penguins 6:5 B

Zápas pravdy byl tu… Hrálo se o bytí a nebytí kdy po vzájemném duelu jsme mohli Bohemii poslat do útrob 4.Ligy. Začalo poměrně z ostra a náš tým nebezpečně ohrožoval branku Bohemie i ta ale měla hned v úvodu slušné šance na jednogólový náskok! Bohužel se žádná z akcí nepovedla dotáhnout do konce. A tak v 29.min R.Schiller našel pasem M.Jakeše který obětavě šel před brankáře a vedeme 1:0! Ve druhé půli byl děj zápasu úplně stejný Bohemia branila a jenom ojediněle hrozila. A co se dělo pak? Nejdříve pes na hřišti a hra přerušená na 5min, poté konfrontace celého našeho týmu..To jako by Penguins rozhodilo a Bohemia o fatální chybě rozhodčího kdy neodpískal faul na M.Boubína ml. Srovnává na 1-1! Bohužel ani tomu nebyl konec! Zbývalo cca 3.min do konce když svým neuměním hráč Bohemie upadl u našeho vápna a znova píšťalka rozhodčího byla slyšet! Bohemia zahrává přímák a trefuje nechytatelně naší šibenici! Co se dělo dále ví si každý dokáže představit zde úryvky ze stránek Bohemie!

a)       Samotný Mrozek jen kontroval "Vyhoď ho, nenech si nadávat", v té chvíli již jej totiž hřál titul rekordmana "Plzeňského Iron Mana", který získal jen několik málo dnů před tímto utkáním, když společně se svými spolubojovníky Michalem Brabcem a Haurem vytvořili nový rychlostní rekord v této soutěži. Vyčerpáním tedy rozhodně nelehnul, to se obtloustlý tučnák rozhodně zmýlil(Milan Dvonč), tento chlapík vydrží hodně a jen tak k zemi neklesá...

b)        Pár minut se nyní nehrálo, protože gólman Penguins řešil to, že Mrozek skutečně padl vysílením či dehydratací, méně úsměvné pak již bylo co se dělo dále, na sudího si začal vyskakovat neznámý černovlasý bijec z lavičky Penguins, který sice byl hodně slyšet a byl hodně sprostý, naštěstí ale sudího neinzultoval. V závěru ještě brankář Penguins vysvětloval sudím, že je poslali svým špatným výkonem do čtvrté ligy... V utkání se již nic podstatného