2009,4.E

Sportbar ZIPO 1-4 The Penguins 6:5 B

Dostavili jsme se na hřiště v Libni na Meteor... Po nakouknutí na hřište nám připadalo že by se mělo spíše hrát 7-7, bylo obrovské... Ale co nás trápilo více bylo to že nás bylo opět málo. A tak se musel zapojit i náš už nehrající kapitán "Ládík"... :) Jeden na střídání, obrovské hřiště a poměrně slušný soupeř. Oba týmy začali ve vysokém tempu a bylo jasné že pokuď udělá někdo chybu jen těžko odvrátí přečíslení a složité situace před vlastní kasou.. V 6.min jsme Sportbar ale zaskočili, když po střele D.Duška doběhl odražený míč M.Boubín ml. a pohodlně skóruje 0-1. Poté se dostal i do slibnějších šancí Sportbar hlavně při autovém vhazování kdy náš brankář místo míče chytal spíše ve vzduchu motýli a útočník jen těsně minul naší odkrytou klec.. Ládík střídal hlavně naše útočníky a nutno říci že nebyl pouze do počtu ale svou fotbalovou vyspělostí míče rozdával. Poločas 0-0. V 38.min vybojoval míč na vlastní straně hřište D.Dušek a jak je jeho zvykem obešel 2-3 protihráče a pohodlně zakončil 0-2. Vše nám nahrávalo a začali jsme i pohodlně kombinovat a hrát pěkný fotbal. V 41.min po špatné komunikaci naší obrany se k míči dostal hráč Sportbaru a velice nebezpečně vystřelil,střela se otřela lehce o tyč. Z následného protiútoku D.Dušek našel dlohým míčem F.Boubína který z otočky propaluje brankáře Sportbaru 0-3 41min . Sportbar byl naprosto odevzdaný a když v 50min. vybojoval ve středu hřiště opět F.Boubín míč a tzv. "hanákem" nekompromisně propálil vše co mu stálo v cestě bylo hotovo 0-4. Poté stojí pouze za zmínku když "duo Boubínů" šlo samo na brankáře a nepodařilo se mu proměnit, či D.Dušek ze 3m přestřelil branku,do tabulky střelců ve 4.Lize se mohl zapsat i Ládík ale jeho jedovka jen těsně minula kasu Sportbaru. Bohužel v 57.min jsme po nejlepší akci Sportbaru v zápasu obdrželi branku na 1-4. Nic už to nezměnilo na tom že náš tým jasně celému zápasu vévodil a jasně Sportbar přehrál a tak zaslouženě vyhrál. I když jsme hráli opět v oslabené sestavě vůbec nás to nepoznamenovalo... Všichni makali a náš fotbal se stal i pohledným ze stran fanoušků... 3 liga už pro náš tým není vůbec nereálný a v příštím kole musíme porazit Améby... Díky všem

Sestava:

M. Dvonč, R. Schiller, H. Purš, B. Pixa, J. Janák, D. Dušek, M. Boubín ml., R. Boubín, F. Boubín

The Penguins 6:5 B 3-1 Sananim FC

Čekal nás velice těžký soupeř Sananin který byl v průběžné tabulce druhý a šlapal na paty Ginesiu a bylo jasné že pokavaď chceme myslet na postup tak nesmíme zaváhat..!! Bohužel jsme byli opět bez trenérské podpory ať už L.Pešty tak M.Boubína st. Po delší absenci se na zápas dostavil i J.Janák který vnáší kvalitu do našich řad. Jako už se Severem tak i se Sananinem jsme nezačali úplně nejlépe a cca 5.min jsme se vůbec nedostali za půlku. Tlak Sananinu byl drtící a bylo otázkou času kdy střelí branku. V 5.min po chybě naší obrany se dostal po levé starně útočník Sananinu do slibné šance kterou ale skvěle vychytal M.Dvonč bohužel záhy po autovém vhazování proletěl míč celým vápnem a útočník Sananinu uklízí míč do branky hlavou!!!0-1.. Bylo zle nedařilo se vúbec nic a dost to vneslo na naší hru nervozitu. Ve 14.min po hezké individuální akci B.Pixy který vypálil střelu která však skončila na břevnu.. Ve 20.min nastoupili na hřiště bratři Boubíni který byli u zvratu. Hned v 21.min v levém rohu obehrál F.Boubín dva hráče Sananinu a přeložil gólovou přihrávku M.Boubínu ml. který se nemýlil 1-1. O 2.min později bylo ještě veseleji opět M.Boubín ml. získá míč a přes obránce zakončuje a brankáři propadá míč 23.min 2-1. Tato branka byla zlomem celého utkání. Sananin se začal hádat a nedokázal do poločasu už odpovědět. Bylo jasné když přežijeme úvodních 10.min tak Sananin bude mít opět velké problémy s disciplínou. A tak se i stalo Sananinu se nepodařilo vyrovnat a opět se začal hádat a když po hezké přihrávce D.Duška na J.Janáka který přešel přes obránce a do protipohybu brankáře zakončil bylo vymalováno...3-1 43.min.!!! Sananin byl od této branky jako opařený a úplně rezignoval na nějaký zvrat!! Náš tým tak opět vítězí a postupové šance se mu otevírají naplno... Dnes zápas určitě patřil M.Boubínu ml. a M.Dvonči který stáli u zvratu celého zápasu... Všem ale díky hlavně za nesložení zbraní při "né" příliš dobrém úvodu.

Sestava :

M. Dvonč, F. Boubín, R. Boubín, M. Boubín ml., D. Dušek, J. Janák, B. Pixa, H. Purš, R. Schiller

Sever 1.FC 0-2 The Penguins 6:5 B

Polovina sezóny je tu. V neděli se lámal chleba kam Penguins budou nakukovat v tabulce. Bohužel pro nemoc několika hráčů jsme se sešli jen tak tak a proti týmu který momentálně zastával 4.místo to nebylo moc dobré. Začali jsme velice opatrně a Sever nás nepuštěl ani za půlku hned v úvodu nastřelil hráč Severu tyč a dal tak jasné znamení co proti nám chce hrát. V 3min. se prosadil H.Purš který procházel po pravé straně a nahrál M.Boubínu ml. který byl při střele sražen a kopal se tak trestný kop.K trestného kopu bez účasti exekutorů Duška a Pixy se postavil R.Schiller který propálil zeď a clonící F.Boubín pustil míč mezi nohy do branky 1-0. Poté nás Sever opět zatlačil na vlastní půlku a jenom duchapřítomný M.Dvonč zamezoval vyrovnání... Ačkoliv překvapivě o poločase jsme vedli 1-0!!! Bohužel jsme byli omezeni tím že nebyl nikdo kdo by někoho vystřídal což byl v zápase největší handicap. Bojovnost a efektivita je prioritou Penguins a tak jsme i pokračovali po změně stran. Šance byli na obou stranách kdy i nebezpečně hlavou zakončoval R.Boubín. S postupem času jsme se dost zatahovali a nechali soupeře "tvořit". Běžela závěrečná minuta a těsně před vápnem byl sražen F.Boubín. Náš momentální "bomber" zápasu R.Schiller si opět postavil míč a nekompromisně propálil 2-0 59.min.A i když v 60.min byl opět jasně faulován F.Boubín ve vápně a měla se zahrávat penalta rozhodčí nic nepískl (malinké emoce :))...) Tak utkání i skončilo a nutno říci že s velkou porcí štěstí se nám podařilo zvítězit. Nebyl ani trenér L.Pešta který se omluvil pro nemoc a tak ho nahradil M.Boubín st. který na svůj úvodní "koučovský" zápas ve 4.lize dovedl náš tým k velmi cenné výhře...

Sestava :

M. Dvonč, F. Boubín, R. Boubín, M. Boubín ml., H. Purš, R. Schiller

Kolomajzna TJ 3-4 The Penguins 6:5 B

Páté utkání večerní a mrazivé Běchovice... Čekal na tým Kolomajzna který se výsledkama zatím moc neblýskl a tak už před zápasem jsme pokukovali po dvou bodech.. Utkaní od samého začátku jsme měli ve vlastních rukou a bylo spíše otázkou času kdy vstřelíme první branku. Tlačili jsme se hodně do koncovky ale brankář Kolomajzny odolával až do 20.min kdy po akci M.Bounína ml. s D.Dušek David skóruje 1-0. Kolomajzna se zmohla na ojedinělou šanci kterou ale M.Dvonč s pokliden vyešil. A když v 21.min získal opět míč M.Boubín ml. a skvěle připravil míč R.Schilleru který krásnou střelou promněnil svou šanci vneslo to do našich řad uklidnění... 2-0 poločas. Do druhé půle jsme vstoupili až moc pasivně a tak Kolomajzna se dostávala více do zakončení a slibných šancí nic ale neskončilo v naší síťi... V 37.min vhazovala Kolomajzna aut který mířil do branky a náš brankář pouštěl bohužel míč který skončil na tyči a odrazil se od nohy našeho brankáře, a i když náš brankář reklamoval že mič před jeho zásahem byl už za čárou nebylo nám to nic platné a zbytečně jsme si zkomplikovali průběh zápasu.. Kolomajzna ucítila možnost získání nějakého toho bodu a tak chodila až ve čtyřech lidech vpřed. Nebylo jí to nic platné... Ve 48min. se k rozehrání přímého volného kopu postavil B.Pixa a nekompromisní střelou propálil vše co mu stálo v cestě 3-1. A když v 51.min tečoval střelu D.Duška F.Boubín bylo již skóre 4-1...!!! Vše nám nahrávalo do karet kdyby si slabší chvilku nevybral náš brankář M.Dvonč který až do této chvíle chytal výborně. 52.min opět autové vhazování, míč se ocitnul před brankářem který než míč zbalil tak mu ho kopl do odkryté branky útočník Kolomajzny 4-2. Snažili jsme se držet míč na kopačkách ale opět chyba... 58.min Kolomajzna přehrála naší obranu a opět skóruje 3-4 a nervy byli na světě... Minuta do konce Kolomajzna dala vše do útoku ale naštěstí jsme se již ubránili a sebrali další cenné body... Celé utkání bylo v naší režii a nebýt zbytečných branek v závěru zápasu mohl se závěr odehrát naprosto v klidu... I tak všem díky..

Sestava :

F. Boubín, R. Boubín, M. Boubín ml., D. Dušek, B. Pixa, R. Schiller, M. Dvonč

The Penguins 6:5 B 4-1 Karcinogenní

Zápas pravdy je tu... V tomto zápase se ukázalo zda jsme oprávněni hrát 4.ligu a zda na to vůbec máme... Bohužel hrací čas byl neděle 10:30 Tempo. Což pro náš tým není to pravé ořechové... Jen tak tak jsme se sešli a měli jsme po pozdním příchodu "Hynka" jednoho na střídání. karcinogenní nastoupili v 11 lidech a točili se po pětkách. Zápas jsme začali hodně z obrany a nenechývali jsme soupeře moc zakončovat. Do útoku jsme se dostávali pouze ojediněle. v 8.min nás Karcinohenní přečíslili a z hodně slibné šance selhali. naše duo útočníků M.Boubín ml.-j.Janák se s postupem času dostávali do slibnějších šancí čím dále více. Po jedné z pěkných akcí Dušek-Boubín ml. kde na konci zakončoval J.Janák jen těsně minula cíl. Karcinogenní se snažili střílet z každe pozice ale buď se nám střely podařili zblokovat nebo výborně chytající brankář M.Dvonč skvěle zasáhl... A tak přišel trest v 25.min házel aut R.Boubín který předal míč J.Janákovi který obešel jednoho obránce a zakončil,míč se odrazil k F.Boubínovi kterému se napopré nepodařilo prostřelit brankáře Karcinohenních ale z odraženého míče se už nemýlil 1-0. Ve 29.min po skvělém vypíchnutí D.Duška se řitil sám na brankáře M.Boubín ml. bohužel těsně před zakončením ho obránce Karcinogenních rozhodil a tak selhal... Poločas tedy 1-0. Jak jsme všichni ale věděli ještě k vytouženému vítězství zbývalo 30 minut... Ve druhém poločasu jsme se vůbec nesnažili jenom bránit ale hrát pohledný fotbal. Karcinogenním se nedařilo nic což nám hrálo do karet.. Bohužel ve 40.min přišla tzv. fotbalová haluz...Obránce Karcinogenních vystřelil a trefil záda útočníka od kterého se míč odrazil do sítě 1-1. Bylo zle karcinigenní najednou byli všedu a na naši obranu se valil jeden útok za druhým... A tak nám musela pomoct taky taková "haluz" po autém vhazování se smocnil míče J.Janák vytřelil a z nulového úhlu patou zakončil F.Boubín 2-1 49.min. Karcinogenní vsadili vše na jednu kartu a hrnuli se vpřed. Tím se otvírala vrátka pro náš tým na protiútoky. 52.min opět F.Boubín Který obehrál jednoho obránce a před druhým zakončil ve skluzu pod brankáře Karcinigenních 3-1 (hattrick..). Vítězství bylo na dosah a moc dobře jsme to věděli. A když ještě v 57.min přidal R.Schiller další branku po jeho obvyklé střele z 15m (kanonýr,bomber...) bylo hotovo... Utkání skončilo 4-1 po výborném vákonu našeho mužstva. Konečně jsme předvedli náš obyklý a poctivý výkon a zaslouženě vyhráli. Tentokrát kdo byl na hřišti tak tam nechal i duši a bylo to hnedka znát..!! díky...

Sestava :

M. Dvonč, F. Boubín, R. Boubín, M. Boubín ml., D. Dušek, J. Janák, H. Purš, R. Schiller

Kliďas FC 2-1 The Penguins 6:5 B

Máme tu třetí kolo a smíšenné pocity z předchozích dvou duelů kdy jsme toho moc nepředvedli.. Kliďas začal velice opatrně ale do žádných šancí nás nepouštěl ba naopak. Náš soupeř převzal otěže zápasu a tvrdě tlačil na pilu na naši obranu se valil jeden útok za druhým a jenom skvělými zákroky brankáře Dvonče zůstalo skóre 0-0. V 21.min jsme se poprvé přiblížili na dostřel brance Kliďasu kdy střílel D.Dušek ale brankář pohotově míč vyrazil. Tak v poločase bylo skóre 0-0. Opět náš výkon ničím nezaujal. A jak bylo ze zápasu vidět Kliďas měl navrh. A když v 51.min po špatné domluvě Dušek-M.Boubín ml. se dostal útočník Kliďasu osamoceně před naši kasu nebyl pro něj problém skórovat 1-0. Bylo zle Kliďas zalezl na vlastné půlku a jenom bránil hubené vítězství. Ale né na dlouho v 56.min se u rohového praporku ukličkovával B.Pixa a i trošku se štěstím předložil míč D.Duškovi který jo uklidil do spodního rohu 1-1. Vše naznačovalo tomu že se rozejdeme s nerozhodným výsledkem. Bohužel v 58.min za nepochopitelnách důvodů nepískl rozhodčí faul na R.Schillera a útočník Kliďasu bezproblému zakončuje s překvapením celé naší obrany 2-1. Ani následná konzultace M.Dvonče s rozhodčím nepřinesla žídné ovoce..Zápas pro nás tedy skončil smolně. Bohžel jak jsem již psal tak ani v třetím zápase jsme nepředvedli nic..!! Nutno říci že né všichni přistoupili k zápasu zodpovědně. Musím podotknout že jedinému komu se zápas zdařil byl H.Purš který svým výkon předčil naše "hvězdy" ..Hynkovi patří jako jedinému dík za odvedený výkon...PS: jen tak dál Hýňo... :))   Sestava :

The Penguins 6:5B 2-1 Hustec

Hned ve druhém kole náš čekal nám již známí soupeř Hustec... S kterým jsme měli velmi zápornou bilanci ať už v šesté lize či v minulé páté. Od počátku měl zápas vysoké tempo a hned z první akce Hustec nebezpečně zahrozil. Dostavilo se také početné zastoupení fanoušků Hustece kteří navodili spíše atmosféru bojového sportu než fotblu... A tak se utkání odvíjelo od samého začátku. Ani jeden tým nevypustil jediný souboj... Již ve třetí minutě po rozehrání R.Schillera na F.Boubína který z první přihrál D.Duškovi přineslo první branku... 1-0. Utkání bylo velice vyhecované a rozhodčí měli co dělat aby udrželi oba týmy. Bohužel v 10.min po nepřesné přihrávce do středu hřiště se ujal Hustec míče narazil si před naěí kasou a bezproblému zakončil 10.min 1-1. Do poločasu se toho už moc nestalo a tak skončil 1-1. Ve druhé půli se ani jeden z týmů nechtěl dopostit chyby a tak utkání i vypadalo-> plno soubojů,hádek a sporů o míč. Ve 27.min po hezké kombinaci Dušek-Pixa kde na konci byl J.Janák a krásným gólem opět dává Penguinům jednogólové vedení 2-1. po zbytek utání se hodně bojovalo a moc nehrál fotbal a tak za zmínku stojí pouze v 59.min potyčka obou týmů kde se jak se říká hráči "drželi pod krkem"... Náš tým jednobrankové vedení už udržel a odnesl si velice cenné 2 body. Nutno říci že rozhodčí ve druhém poločase utkání vůbec nezvládli a proto se z utkání stalo co se stalo... Všem klukům díky..

Sestava :

The Pengunins 6:5 3-4 Ginesio

Hned v úvodním zápase jsme se utkali s týmem který sestoupil z třetí ligy a tak bylo jasné že to nebude lehký zápas... Od začátku se hrálo ve velmi vysokém tempu a po pozdním příchodu a následném vpuštění do hry D.Duška se naše hra velmi zlepšila a vedlo to k úvodní brance kdy po kombinaci D.Duška s B.Pixou zakončoval B.Pixa 1-0 v náš prospěch. Bohužel netrvalo dlouho a tým Ginesio který se hodně tlačil před naší branku srovnal na 1-1. O pár minut později bylo ještě hůř, kdy po pěkné akci Ginesia skončil míč opět v naší síti 1-2 15.min. Poté se jsme se dostávali i my do slibných šancí  bohužel brankář hostí skvěle kryl naše střely... Poločas skončil 1-2 a věděli jsme že obrat je skoro nadlidský výkon. po 7.min bylo ještě hůř po chybě v naší obraně Ginesio zvyšuje na 1-3 :(( po této brance jsme neměli už co ztratit a tak jsme hráli pouze na 2 beky a tlačili se dost do útoku a přineslo to i své ovoce kdy po centrovaném míči D.Duška se ke střele dostal R.Schiller a snížil na 2-3. 52.min. Do konce zbývalo necelých 8.min kdy po rohovém kopu se zmocnil Ginesio míče rychle zakombinoval a po lehké střele kterou náš brankář M.Dvonč "moc neviděl" tak opět lovil míč ze sítě 2-4. Ginesio měl závěr ve svých rukou a držel míč na kopačkách. V 60.min se dostal k míči B.Pixa a ještě snížil už na konečných 3-4. Nutno závěrem říci že tým Ginesia si výhru zasloužil a spíše mohl přidat ještě více branek. Na úvod moc těžký zápas který nám snad dodá zkušenosti do příštích kol. Díky všem klukům. Sestava :